Kodin sijainti

Louhelantie 10 D
01600 Vantaa

Kodin sijainti

Aarretie 1
04130 Sipoo

Yksikön johtaja
Marina Ström
p. 040 193 8986

marina.strom@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Omakoti Ahki
Opintotie 3
21530 Paimio

Omakoti Luohti
Opintotie 6
21530 Paimio

Yksikön johtaja
Nina Suominen
p. 050 529 2285

nina.suominen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Pernontie 33
20240 Turku

Yksikön johtaja
Annika Pietilä
p. 040 678 4399

annika.pietila@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Antintie 56
29900 Merikarvia

Yksikön johtaja
Mari Danakas
p. 040 589 7068

mari.danakas@mehilainen.fi

Omakoti Armas

Avataan loppuvuodesta 2020

Kodin sijainti

Sahatie 1
21530 Paimio

Yksikön johtaja
Nina Suominen
p. 050 529 2285

nina.suominen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Säviänvanhatie 179
72550 Säviä

Yksikön johtaja
Mari Sisso
p.  040 484 8115
mari.sisso@mehilainen.fi

Toimintayksikön vastuuhenkilö
Birgitta Räbinä
p. 050 439 7701
birgitta.räbinä@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Keskussairaalankatu 20
15850 Lahti

Yksikön johtaja
Hannu Behm
p. 040 571 1429

hannu.behm@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Voutilantie 5
13500 Hämeenlinna

Yksikön johtaja
Tellervo Hiltunen
p. 050 370 3775

tellervo.hiltunen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Mikkolantie 20
00640 Helsinki

Yksikön johtaja
Sanna Misukka
p. 040 142 7570

sanna.misukka@mehilainen.fi

Omakoti Kaasi

Avataan syksyllä 2020

Kodin sijainti

Yksikön johtaja
Anne-Maria Holappa
p. 040 556 4827

anne-maria.holappa@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Yhdystie 2
19650 Joutsa

Yksikön johtaja
Katja Pärssinen
p. 040 6691576

katja.parssinen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Kastanjakuja 4
50130 Mikkeli

Yksikön johtaja 
Maiju Pulliainen
p. 040 669 4777

maiju.pulliainen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Osonojantie 3
45270 Kuusankoski

Yksikön johtaja
Sari Hietala
p. 040 657 8477

sari.hietala@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Eräkatu 2
38700 Kankaanpää

Yksikön johtaja
Mari Danakas
p. 040 589 7068

mari.danakas@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Likolahdenkatu 3
44150 Äänekoski

Yksikön johtaja
Riikka Tuikkanen
p. 040 641 8452

riikka.tuikkanen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Iltaruskontie 1
92500 Rantsila

Yksikön Johtaja
Ulla Hankonen
p.  040 171 9162

ulla.hankonen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Louhelantie 10 A
01600 Vantaa

Yksikön johtaja
Henna Karvonen
p. 040 484 9031
henna.karvonen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Hongistonkuja 10
13500 Hämeenlinna

Yksikön johtaja
Jutta Nieminen
p. 050 561 3198

jutta.nieminen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Latokartanontie 10 A
28330 Pori

Yksikön esimies
Anne Lax
p. 040 569 4799

anne.lax@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Asolantie 14 A
01400 Vantaa

Yksikön johtaja
Nina Raita
p. 050 528 7563

nina.raita@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Haavantie 2
05830 Hyvinkää

Yksikön johtaja
Vuokko Nikki
p. 040 669 2078

vuokko.nikki@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Peltotie 5
77600 Suonenjoki

Yksikön johtaja
Saara Backman
p. 040 527 1981

saara.backman@mehilainen.fi

 

Kodin sijainti

Vesikkotie 1b
80160 Joensuu

Yksikön johtaja
Minna Määttänen
p. 050 381 3175

minna.maattanen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Päivätoiminta Kiikun talli
Nuijamäentie 123
16710 Hollola
p. 044 242 6296

Hiirula
Hiirulantie 18
16710 Hollola
p. 040 534 5004

Huvikumpu ja Uskilan päivätoiminta
Hatsinantie 184
p. 044 981 9035/päivätoiminta
p. 044 988 0368/Huvikumpu

Yksikön johtaja
Rosa Packalen
p. 050  472 9920

rosa.packalen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Retiisikatu 3
70820 Kuopio

Yksikön johtaja
Kalle Pakarinen
p. 044 268 8995

kalle.pakarinen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Vähäkinnontie 2
26100 Rauma

Yksikön johtaja
Sanna Elo
p. 050 547 9018

sanna.elo@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Capsiankatu 5
20320 Turku

Yksikön esimies
Jonna Koskinen
p. 040 660 6920

jonna.koskinen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Simunanniementie 11
88900 Kuhmo

Yksikön johtaja
Jenni Kanerva
p. 040 175 7567

jenni.kanerva@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Mäntysalontie 2
58175 Enonkoski

Yksikön johtaja
Tarja Jumppanen
p. 050 322 9353
tarja.jumppanen@mehilainen.fi

Toimintayksikön vastuuhenkilö
Pirkko Makkonen
p. 040 060 7335
pirkko.makkonen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Rantaviita 2
70420 Kuopio

Vartialan kodit: Omakodit Juuliska, Veeruska, ja Vilhola
Anu Särkkä
p. 040 198 1295
anu.sarkka@mehilainen.fi

Kuopion kodit: Omakoti Rantarinne, Omakoti Rantaviita ja tukiasunnot
Linta Laitinen
p. 040 1908638
linta.laitinen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Lavilantie 4
27100 Eurajoki

Yksikön johtaja
Ville-Pekka Rouhiainen
p. 040 779 8381

ville-pekka.rouhiainen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Myllytie 8
45910 Voikkaa

Yksikön johtaja
Päivi Kytö
p. 0406604594
paivi.kyto@mehilainen.fi

 

Kodin sijainti

Voikukkatie 28
90580 Oulu

Yksikön johtaja
Nea Parkkila
p. 040 140 6751

nea.parkkila@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Ollakantie 2 A 4
90440 Kempele

Vastaava ohjaaja
Sari Nikula
p. 050 364 0886

sari.nikula@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Kalastajankatu 3 B 3
20100 Turku

Vastaava ohjaaja
Sari Suominen
p. 050 476 5641

sari.suominen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Fatabuurinkatu 2 B 73
20200 Turku

Vastaava ohjaaja
Sari Suominen
p. 050 476 5641

sari.suominen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Kielotie 4-6 B 53
01300 Vantaa

Vastaava ohjaaja
Anna Peltola
p. 050 350 4605

anna.peltola@mehilainen.fi

Etkö löytänyt hakemaasi?
Ota yhteyttä:
Yhteydenotto >
Kysy meiltä vammaispalveluista:
020 581 3500